Ring oss gärna: 08-410 388 60
Meny

Invici Stockholm

Anders Fritz VD Invici

Anders Fritz

VD

E-post: anders.fritz@invici.se
Tel: 0768-72 10 24

Läs mer

Pernilla-Häglund-konsultchef-Invici

Pernilla Häglund

Senior konsultchef, rekryteringskonsult

E-post: pernilla.haglund@invici.se
Tel: 070-853 68 02

Läs mer

Anna-Kempe-konsultchef-Invici

Anna Kempe

Senior konsultchef, rekryteringskonsult

E-post: anna.kempe@invici.se
Tel: 0707-29 24 30

Läs mer

Nadja-Linder-rekryteringskonsult-Invici

Nadja Linder

Senior rekryteringskonsult, konsultchef

E-post: nadja.linder@invici.se
Tel: 070-796 95 97

Läs mer

Malin-Müllersdorf-marknadsförare-Invici

Malin Müllersdorf

Marknadsansvarig

E-post: malin.mullersdorf@invici.se
Tel: 070-6756624

Läs mer

Magnus-Nilsson-rekryteringskonsult-Invici

Magnus Nilsson

Senior rekryteringskonsult, konsultchef

E-post: magnus.nilsson@invici.se
Tel: 0733-84 20 22

Läs mer

Carina-Olsson-ekonomichef-Invici

Carina Olsson

Ekonomichef

E-post: carina.olsson@kpgab.se
Tel: 070-760 84 01

Läs mer

Katarina-Rydell-konsultchef-Invici

Katarina Rydell

Senior konsultchef, rekryteringskonsult

E-post: katarina.rydell@invici.se
Tel: 0730-58 22 22

Läs mer

Cecilia-Strååt-konsultchef-Invici

Cecilia Strååt

Senior konsultchef, rekryteringskonsult

E-post: cecilia.straat@invici.se
Tel: 070-267 00 83

Läs mer

Anders-Zetterlund-senior-rekryteringskonsult-Invici

Anders Zetterlund

Senior rekryteringskonsult, konsultchef

E-post: anders.zetterlund@invici.se
Tel: 076-872 10 28

Läs mer

Invici Malmö

Katarina-Alm-senior-rekryteringskonsult-konsultchef

Katarina Alm

Senior rekryteringskonsult, konsultchef

E-post: katarina.alm@invici.se
Tel: 0708-753 641

Läs mer

Patrik-Lilja-konsultchef-senior-rekryteringskonsult-Invici

Patrik Lilja

Senior rekryteringskonsult, konsultchef
Regionansvarig Syd

E-post: patrik.lilja@invici.se
Tel: 0709-810 048

Läs mer

Jeanette Wahrenberg, Invici

Jeanette Wahrenberg

Senior rekryteringskonsult, konsultchef

E-post: jeanette.wahrenberg@invici.se
Tel: 070-7765091

Läs mer

ANDERS FRITZ, VD

Vårt löfte till dig

Vår vision med Invici är ett konsultbolag för ekonomer där du som kund känner att vi förstår dina behov. Vi har suttit på en liknande position som din och har därefter arbetat i rekryteringsbranschen under flera år. När ditt företag väljer att rekrytera en ny medarbetare så är det alltid två parter som ska säljas in. Ditt företag vill ha den mest passande kandidaten, men även kandidaten ska attraheras av den tilltänkta tjänsten och ditt arbetsgivarevarumärke. Först då har vi en lyckad matchning. Med vårt engagemang och lyhördhet för de behov som kunder och kandidater har gör att du som beställare kan känna dig trygg med att vi lyckas.

Vill du veta mer? Hör av dig
Meny