Meny

Invici Stockholm

Kontakta-oss-på-Invici

Kontakta Invici

E-post: info@invici.se
Tel: 08-410 388 60

Läs mer

Anders-Zetterlund-senior-rekryteringskonsult-Invici

Anders Zetterlund

Senior rekryteringskonsult, konsultchef

E-post: anders.zetterlund@invici.se
Tel: 076-872 10 28

Läs mer

Anna-Kempe-konsultchef-Invici

Anna Kempe

Senior konsultchef, rekryteringskonsult

E-post: anna.kempe@invici.se
Tel: 0707-29 24 30

Läs mer

Katarina-Rydell-konsultchef-Invici

Katarina Rydell

Senior konsultchef, rekryteringskonsult

E-post: katarina.rydell@invici.se
Tel: 073-058 22 22

Läs mer

David Andersson, rekryteringskonsult, Invici

David Andersson

Senior rekryteringskonsult

E-post: david.andersson@invici.se
Tel: 072-853 09 96

Läs mer

Magnus-Nilsson-rekryteringskonsult-Invici

Magnus Nilsson

Senior rekryteringskonsult, konsultchef

E-post: magnus.nilsson@invici.se
Tel: 0733-84 20 22

Läs mer

Malin-Müllersdorf-marknadsförare-Invici

Malin Müllersdorf

Marknadsansvarig

E-post: malin.mullersdorf@invici.se
Tel: 070-6756624

Läs mer

Nadja-Linder-rekryteringskonsult-Invici

Nadja Linder

Senior rekryteringskonsult, konsultchef

E-post: nadja.linder@invici.se
Tel: 070-796 95 97

Läs mer

Invici Malmö

Jeanette Wahrenberg, Invici

Jeanette Wahrenberg

Senior rekryteringskonsult, konsultchef

E-post: jeanette.wahrenberg@invici.se
Tel: 070-7765091

Läs mer

Patrik-Lilja-konsultchef-senior-rekryteringskonsult-Invici

Patrik Lilja

Senior rekryteringskonsult, konsultchef
Regionansvarig Syd

E-post: patrik.lilja@invici.se
Tel: 0709-810 048

Läs mer

Kontakt

Meny