Meny

Invici Stockholm

Klas Bonde, VD, Invici

Klas Bonde

VD

E-post: klas.bonde@invici.se
Tel: 070-462 19 04

Läs mer

Anders-Zetterlund-senior-rekryteringskonsult-Invici

Anders Zetterlund

Senior rekryteringskonsult, konsultchef

E-post: anders.zetterlund@invici.se
Tel: 076-872 10 28

Läs mer

Anna-Kempe-konsultchef-Invici

Anna Kempe

Senior konsultchef, rekryteringskonsult

E-post: anna.kempe@invici.se
Tel: 070-729 24 30

Läs mer

Katarina-Rydell-konsultchef-Invici

Katarina Rydell

Senior konsultchef, rekryteringskonsult

E-post: katarina.rydell@invici.se
Tel: 073-058 22 22

Läs mer

David Andersson, rekryteringskonsult, Invici

David Andersson

Senior rekryteringskonsult

E-post: david.andersson@invici.se
Tel: 072-853 09 96

Läs mer

Magnus-Nilsson-rekryteringskonsult-Invici

Magnus Nilsson

Senior rekryteringskonsult, konsultchef

E-post: magnus.nilsson@invici.se
Tel: 073-384 20 22

Läs mer

Malin-Müllersdorf-marknadsförare-Invici

Malin Müllersdorf

Marknadsansvarig

E-post: malin.mullersdorf@invici.se
Tel: 070-675 66 24

Läs mer

Fredrik Helander

Digital Marknadsförare

E-post: fredrik.helander@invici.se
Tel: 070-023 16 32

Läs mer

Nadja-Linder-rekryteringskonsult-Invici

Nadja Linder

Senior rekryteringskonsult, konsultchef

E-post: nadja.linder@invici.se
Tel: 070-796 95 97

Läs mer

Pernilla Wallin, konsultchef på Invici

Pernilla Wallin

Senior konsultchef, rekryteringskonsult

E-post: pernilla.wallin@invici.se
Tel: 070-482 43 31

Läs mer

Sara - Talent Agent Manager - Invici

Sara Rosencrantz

Talent Agent Manager

E-post: sara.rosencrantz@invici.se
Tel: 073-708 20 54

Läs mer

Kontakta-oss-på-Invici

Kontakta Invici

E-post: info@invici.se
Tel: 08-410 388 60

Läs mer

Invici Malmö

Jeanette Wahrenberg, Invici

Jeanette Wahrenberg

Senior rekryteringskonsult, konsultchef

E-post: jeanette.wahrenberg@invici.se
Tel: 070-776 50 91

Läs mer

Patrik-Lilja-konsultchef-senior-rekryteringskonsult-Invici

Patrik Lilja

Senior rekryteringskonsult, konsultchef
Regionansvarig Syd

E-post: patrik.lilja@invici.se
Tel: 070-981 00 48

Läs mer

Monika Winter - Invici - Malmö och Helsingborg

Monika Winther

Kandidatansvarig & Business Support

E-post: monika.winther@invici.se
Tel: 070-785 93 52

Läs mer

Kontakt

Meny